ЦСПР - центры социально-психологической реабилитации населения и его информирования по вопросам преодоления последствий Чернобыльской катастрофы - являются структурными подразделениями Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины. Центры начали создаваться в 1994 году по инициативе ЮНЕСКО в рамках Чернобыльской программы ООН - в Украине, России и Беларуси. В Украине работает 5 реабилитационных центров - в Бородянке, Боярке, Иванкове, Коростене и Славутиче. Об основных задачах ЦСПР, реализованных и реализуемых программах, проектах, а также о текущей работе наших специалистов вы сможете узнать на страницах портала CSPR.info и на сайтах-спутниках - блоге, форуме, веб-визитке, региональных и проектных интернет-ресурсах

 
Главная arrow Статьи

Консультации психологов, социальных педагогов. Индивидуальная, семейная и групповая работа. Тренинги

Веб-визитка Киево-Святошинского центра социально-психологической реабилитации (г.Боярка)
Все статьи портала
Інтернет-конференція «Чорнобиль – довгий слід трагедії». Версия для печати Отправить на e-mail
28.05.2009

У березні-травні 2009 року Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи провело інформаційну Інтернет-конференцію "Чорнобиль – довгий слід трагедії" з нагоди 23-х роковин аварії на ЧАЕС. Провідні експерти з питань радіаційної безпеки, соціального та медичного захисту постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи дали відповіді користувачам мережі Інтернет на всі проблемні питання із зазначеної теми. З цією метою на період проведення заходу була створена спеціальна електронна поштова скринька.
Всі питання та відповіді опубліковані на офіційному сайті МНС у розділі «Чорнобиль». Питання публікувались по мірі їх надходження без урахування теми.

Інформаційно-аналітична служба Києво-Святошинського Центру СПР умовно розділила всі питання та відповіді на них на декілька тематичних блоків:

1. Відповіді на питання стосовно «Чорнобильського» законодавства.

2. Фінансування подолання наслідків Чорнобильської катастрофи у 2009 році.

3. Радіаційне забруднення територій.

4. Медичні наслідки Чорнобильської катастрофи.

5. Психологічні наслідки Чорнобильської катастрофи.

6. Міжнародна допомога в подоланні наслідків аварії на ЧАЕС.

7. Відповіді на питання вузької тематики.

Кожен з цих тематичних інформаційних блоків можна знайти на нашому сайті у розділі "Чорнобильська катастрофа/питання та відповіді".

 
Експерти дають відповіді Версия для печати Отправить на e-mail
28.05.2009

Провідні експерти з питань радіаційної безпеки, соціального та медичного захисту постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи дали відповіді користувачам мережі Інтернет на всі проблемні питання з Чорнобильської тематики.

Продолжение
 
7. ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ВУЗЬКОЇ ТЕМАТИКИ (2009) Версия для печати Отправить на e-mail
25.05.2009

7.1. Коли МНС України планує завершити будівництво другої черги Камінь-Каширської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (оздоровчий комплекс)?
У 1994 році будівництво даного об’єкту розпочали і на сьогоднішній день навіть даху не збудували. (14).
Педагогічний колектив Камінь-Каширської ЗОШ № 2 Камінь-Каширського району Волинської області.
 

Продолжение
 
6. ВІДПОВІДІ ПРО МІЖНАРОДНУ ДОПОМОГУ В ПОДОЛАННІ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ (2009) Версия для печати Отправить на e-mail
25.05.2009

 6.1. Які програми рекомендує МАГАТЕ запровадити і профінансувати на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС? (7).

Відповідь.
У 2008 року Організацією об’єднаних націй було прийнято План допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи територіям. Рішення щодо розробка цього плану була передбачена Резолюцією ООН 2007 року, яка проголосила 2006-2016 роки Десятиліттям відродження та сталого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. В плані відображено позицію МАГАТЕ, ЮНІСЕФ, ВОЗ та іншими організаціями, які здійснюють роботи на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, щодо заходів, які треба застосовувати у постраждалих регіонах для їх соціально-економічного відродження та створення умов проживання населення без будь-яких обмежень.
Керуючись цим Планом МАГАТЕ планує розгорнути ряд проектів технічної допомоги Білорусії, Росії та України, спрямованих на підвищення радіаційної безпеки та економічне відродження постраждалих територій, у тому числі на вивчення можливостей та розробку технологій використання земель з високою щільністю радіоактивного забруднення.

Продолжение
 
5. ВІДПОВІДІ ПРО ПСИХОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ (2009) Версия для печати Отправить на e-mail
25.05.2009

5.1. Скажіть будь ласка, чи проводиться аналіз психологічного стану проживаючих і працюючих на забруднених територіях? (28).

Відповідь.
Соціально-психологічний стан потерпілого від Чорнобильської катастрофи населення можна оцінити за результатами моніторингу, який проводить Інститут соціології Національної академії наук та Центр соціальних експертиз ІС НАНУ від 1992 року. Останні дослідження відбулися у 2007 році. Соціально-психологічний стан населення оцінювався за сумарним індексом соціального самопочуття, який вимірюється в межах від 1 до 100 балів. В цей сумарний індекс входять самооцінки 22 життєво важливих факторів, серед яких фізичне здоров’я, медичне обслуговування, житло, робота, оплата праці, продукти харчування, тощо.

Продолжение
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 26 - 30 из 110

Голосования

Как настроение?
 

Статистика

Участников: 123
Новостей: 392
Ссылок: 47
Портал


Rambler's Top100

Сервер
Статистика посещаемости проектов ЦСПР

Каталоги
Zbir.info - Каталог каталогов
Каталог Хороших Сайтов

Трансляция