ЦСПР - центры социально-психологической реабилитации населения и его информирования по вопросам преодоления последствий Чернобыльской катастрофы - являются структурными подразделениями Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины. Центры начали создаваться в 1994 году по инициативе ЮНЕСКО в рамках Чернобыльской программы ООН - в Украине, России и Беларуси. В Украине работает 5 реабилитационных центров - в Бородянке, Боярке, Иванкове, Коростене и Славутиче. Об основных задачах ЦСПР, реализованных и реализуемых программах, проектах, а также о текущей работе наших специалистов вы сможете узнать на страницах портала CSPR.info и на сайтах-спутниках - блоге, форуме, веб-визитке, региональных и проектных интернет-ресурсах

 
Главная arrow Статьи

Консультации психологов, социальных педагогов. Индивидуальная, семейная и групповая работа. Тренинги

Веб-визитка Киево-Святошинского центра социально-психологической реабилитации (г.Боярка)
Все статьи портала
Социальные службы в США Версия для печати Отправить на e-mail
09.06.2009

Элизабет Энн Кобер

Тезисы к докладу Элизабет Энн Кобер

I. Существуют три типа организаций, которые осуществляют социальные услуги для населения

А. Государственные – финансируются через бюджет, сформированный штатом
В. Частные неприбыльные – финансируются с помощью федеральных грантов, грантов штата и местных грантов, а также получают дотации, предназначенные для государственных программ
С. Частные прибыльные – финансируются деньгами, которые клиенты выплачивают, чтобы получить услуги, данные организации основаны специально для получения прибыли.
 

Продолжение
 
Інтернет-конференція «Чорнобиль – довгий слід трагедії». Версия для печати Отправить на e-mail
28.05.2009

У березні-травні 2009 року Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи провело інформаційну Інтернет-конференцію "Чорнобиль – довгий слід трагедії" з нагоди 23-х роковин аварії на ЧАЕС. Провідні експерти з питань радіаційної безпеки, соціального та медичного захисту постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи дали відповіді користувачам мережі Інтернет на всі проблемні питання із зазначеної теми. З цією метою на період проведення заходу була створена спеціальна електронна поштова скринька.
Всі питання та відповіді опубліковані на офіційному сайті МНС у розділі «Чорнобиль». Питання публікувались по мірі їх надходження без урахування теми.

Інформаційно-аналітична служба Києво-Святошинського Центру СПР умовно розділила всі питання та відповіді на них на декілька тематичних блоків:

1. Відповіді на питання стосовно «Чорнобильського» законодавства.

2. Фінансування подолання наслідків Чорнобильської катастрофи у 2009 році.

3. Радіаційне забруднення територій.

4. Медичні наслідки Чорнобильської катастрофи.

5. Психологічні наслідки Чорнобильської катастрофи.

6. Міжнародна допомога в подоланні наслідків аварії на ЧАЕС.

7. Відповіді на питання вузької тематики.

Кожен з цих тематичних інформаційних блоків можна знайти на нашому сайті у розділі "Чорнобильська катастрофа/питання та відповіді".

 
Експерти дають відповіді Версия для печати Отправить на e-mail
28.05.2009

Провідні експерти з питань радіаційної безпеки, соціального та медичного захисту постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи дали відповіді користувачам мережі Інтернет на всі проблемні питання з Чорнобильської тематики.

Продолжение
 
7. ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ВУЗЬКОЇ ТЕМАТИКИ (2009) Версия для печати Отправить на e-mail
25.05.2009

7.1. Коли МНС України планує завершити будівництво другої черги Камінь-Каширської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (оздоровчий комплекс)?
У 1994 році будівництво даного об’єкту розпочали і на сьогоднішній день навіть даху не збудували. (14).
Педагогічний колектив Камінь-Каширської ЗОШ № 2 Камінь-Каширського району Волинської області.
 

Продолжение
 
6. ВІДПОВІДІ ПРО МІЖНАРОДНУ ДОПОМОГУ В ПОДОЛАННІ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ (2009) Версия для печати Отправить на e-mail
25.05.2009

 6.1. Які програми рекомендує МАГАТЕ запровадити і профінансувати на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС? (7).

Відповідь.
У 2008 року Організацією об’єднаних націй було прийнято План допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи територіям. Рішення щодо розробка цього плану була передбачена Резолюцією ООН 2007 року, яка проголосила 2006-2016 роки Десятиліттям відродження та сталого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. В плані відображено позицію МАГАТЕ, ЮНІСЕФ, ВОЗ та іншими організаціями, які здійснюють роботи на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, щодо заходів, які треба застосовувати у постраждалих регіонах для їх соціально-економічного відродження та створення умов проживання населення без будь-яких обмежень.
Керуючись цим Планом МАГАТЕ планує розгорнути ряд проектів технічної допомоги Білорусії, Росії та України, спрямованих на підвищення радіаційної безпеки та економічне відродження постраждалих територій, у тому числі на вивчення можливостей та розробку технологій використання земель з високою щільністю радіоактивного забруднення.

Продолжение
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 26 - 30 из 111

Голосования

Как настроение?
 

Статистика

Участников: 123
Новостей: 392
Ссылок: 47
Портал


Rambler's Top100

Сервер
Статистика посещаемости проектов ЦСПР

Каталоги
Zbir.info - Каталог каталогов
Каталог Хороших Сайтов

Трансляция