ЦСПР - центры социально-психологической реабилитации населения и его информирования по вопросам преодоления последствий Чернобыльской катастрофы - являются структурными подразделениями Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины. Центры начали создаваться в 1994 году по инициативе ЮНЕСКО в рамках Чернобыльской программы ООН - в Украине, России и Беларуси. В Украине работает 5 реабилитационных центров - в Бородянке, Боярке, Иванкове, Коростене и Славутиче. Об основных задачах ЦСПР, реализованных и реализуемых программах, проектах, а также о текущей работе наших специалистов вы сможете узнать на страницах портала CSPR.info и на сайтах-спутниках - блоге, форуме, веб-визитке, региональных и проектных интернет-ресурсах

 
Главная arrow Новости

Консультации психологов, социальных педагогов. Индивидуальная, семейная и групповая работа. Тренинги

Веб-визитка Киево-Святошинского центра социально-психологической реабилитации (г.Боярка)
Все новости портала


Американський альянс «Діти Чорнобиля» (Children of Chernobyl, U.S. Alliance) Версия для печати Отправить на e-mail
14.10.2009

Хайди Дитц и Джуди Кеньок

13 жовтня Києво-Святошинський центр відвідали з ознайомчим візитом Президент Американського альянсу «Діти Чорнобиля» Джуді Кеньйок та віце-президент цієї організації Хайді Дітц.
Американський альянс «Діти Чорнобиля» (Children of Chernobyl, U.S. Alliance) – це громадська неприбуткова організація, що об’єднує під своєю егідою біля півсотні американських неприбуткових організацій в різних штатах країни, що займаються оздоровленням дітей.
Альянс підтримує контакти з фізичними особами і організаціями на постраждалих територіях; забезпечує допомогу і підтримку багатьом первинним організаціям, котрі забезпечують Чорнобильським дітям оздоровчий відпочинок кожного літа; придбають і доставляють медичні засоби та обладнання в лікарні потерпілих регіонів; надають гуманітарну допомогу; розповсюджують інформацію стосовно Чорнобильської катастрофи.
Основною метою візиту керівництва альянсу було вивчити перспективи співпраці Києво-Святошинського центру та ГО «Центр розвитку громад» з американськими організаціями, що займаються оздоровленням дітей. У ході зустрічі американські гості також ознайомились з діяльністю центра, дізналися про специфіку його діяльності та розповіли про завдання та зміст діяльності альянсу. Було обговорено багато соціально-психологічних проблем населення, що проживає на забруднених територіях.


Керівник інформаційно-аналітичної служби Марія Кириленко показує Хайді Дітц та Джуді Кеньок сайти центру.

 
Члени клубу "Позитив" на Сталкер-фесті Версия для печати Отправить на e-mail
04.10.2009

3 жовтня 2009 року члени молодіжного клубу здорового дозвілля «Позитив», що діє при Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації, взяли участь у Першому міжнародному фестивалі сталкер-культури STALKER-FEST 2009. Це яскраве видовищне свято відбулося у Києві на Майдані Незалежності. Велика сцена була стилізована під 4-й енергоблок Чорнобильської АЕС.
Цей фестиваль спрямований на популяризацію гри S.T.A.L.K.E.R. і об'єднання всіх геймерів України та зарубіжжя. В рамках заходу компанія GSC Game World презентувала третю частину комп’ютерної гри – S.T.A.L.K.E.R. «Заклик Прип’яті».

Водночас це дійство має на меті привернення уваги міжнародної спільноти до болючої теми Чорнобильської катастрофи. В рамках фестивалю пройшов конкурс найкращих костюмів, пов’язаних за тематикою з драматичними днями ліквідації наслідків Чорнобильської аварії. До присутніх звернувся колишній заступник голови Прип’ятського міськвиконкому Олександр Єсаулов і віце-президент міжнародної громадської організації "Центр Прип’ять.ком" Олександр Сирота із закликом підтримати ініціативу про надання місту Прип’ять статусу міста-музею, а чорнобильській зоні – статусу заповідника. Також було оголошено про старт проекту будівництва Меморіалу пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи в місті Прип’ять.

Але свято має бути радісним. Тож члени клубу «Позитив» разом із киянами та гостями столиці змогли добре відпочити і побачити виступи майстрів паркуру, шоу барабанщиків, діджеїв, хореографічні постановки, галереї арт-робіт, костюмований парад тощо. Фестиваль завершився гала-концертом за участю гуртів ВВ, Бумбокс, С.К.А.Й., Тартак, Скрябін, а також лазерним і світловим шоу.

 
В інтернеті розпочав роботу сайт Бородянського центру СПР «Довір’я» Версия для печати Отправить на e-mail
01.10.2009

В інтернеті розпочав роботу Офіційний сайт Бородянського центру СПР «Довір’я»

Кілька тижнів тому було завершено роботи з виготовлення офіційного веб-сайту Бородянського центру СПР «Довір’я» (Borodyanka.cspr.info). Даний сайт став восьмим проектом інтернет-спільноти CSPR.info, яка об`єднує та обслуговує веб-ресурси чорнобильських соціально-реабілітаційних центрів МНС України. Ідейно та концептуально новий сайт відповідає тим вимогам, що визначаються місією Бородянського Центру «Довір’я»: соціально-психологічна підтримка постраждалого населення, сприяння процесам гармонійної безпечної життєдіяльності людини, утвердження у спільноті ідеалів гуманізму й толерантності, розвиток місцевих громад.

Продолжение
 
Форум недержавних організацій, які працюють в галузі відповідального батьківства Версия для печати Отправить на e-mail
25.09.2009

За підтримки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) 24-25 вересня у м. Києві відбувся Форум недержавних організацій, які працюють в галузі відповідального батьківства у регіонах, постраждалих від Чорнобильської аварії.
Мета заходу - підвищення обізнаності громадських організацій щодо навчання і консультування батьків з питань догляду та розвитку дитини, та об’єднання їхніх зусиль у галузі відповідального батьківства. Окрема увага була приділена створенню та поширенню Тато-шкіл, спрямованих на залучення та підтримку активної участі чоловіків у вихованні дітей.
На форумі також було розглянуто інформування неурядових організацій щодо міжнародної та державної політики в сфері відновлення Чорнобильських територій, охорони здоров’я, ґендерної політики, програм сприяння родинам у вихованні та розвитку дітей. Від Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації у роботі форуму взяла участь Ганна Яценко (заступник директора з методичних питань, психолог, керівник програми ефективного батьківства "Стати мамою").

 
Рідному місту – здорове дозвілля Версия для печати Отправить на e-mail
20.09.2009

Молодіжний клуб «Здорове дозвілля», що діє при Києво-Святошинському ЦСПР, 18 вересня у рамках Дня Боярки провів акцію «Рідному місту – здорове дозвілля!». Молоді люди виступили у ролі вболівальників рідної футбольної команди. Активність та юнацький запал високо оцінив мер міста Тарас Добрівський, котрий послідовно пропагує здоровий спосіб життя і сам є майстерним футболістом.
Це була товариська гра між ветеранами Київського «Динамо» (капітан Анатолій Дем’яненко) та збірної міста Боярка (капітан Тарас Добрівський). Серед ветеранів «Динамо» були такі видатні футболісти, як Віктор Чанов, Олег Саленко, Віктор Леоненко, Юрій Дмитрулін…

Стадіон зібрав надзвичайно велику кількість людей. Молоді фанати футболу були в захваті. Вони мали змогу на свої очі побачити легендарних футболістів, імена яких не раз чули від своїх батьків. Назвемо самих активних членів клубу «Здорове дозвілля». Це Вероніка Гриненко, Оксана Грабчак, Вова та Наташа Ференець, Оля Чорнобров, Маша Клименко, Вєра Мішура, Саша Крушинська.

 

 


На фотографіях – Боярський міський голова Тарас Добрівський з активістами клубу ЦСПР «Здорове дозвілля» та молоді вболівальники перед матчем.

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 36 - 40 из 146

Голосования

Как настроение?
 

Статистика

Участников: 123
Новостей: 392
Ссылок: 47
Портал


Rambler's Top100

Сервер
Статистика посещаемости проектов ЦСПР

Каталоги
Zbir.info - Каталог каталогов
Каталог Хороших Сайтов

Трансляция