ЦСПР - центры социально-психологической реабилитации населения и его информирования по вопросам преодоления последствий Чернобыльской катастрофы - являются структурными подразделениями Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины. Центры начали создаваться в 1994 году по инициативе ЮНЕСКО в рамках Чернобыльской программы ООН - в Украине, России и Беларуси. В Украине работает 5 реабилитационных центров - в Бородянке, Боярке, Иванкове, Коростене и Славутиче. Об основных задачах ЦСПР, реализованных и реализуемых программах, проектах, а также о текущей работе наших специалистов вы сможете узнать на страницах портала CSPR.info и на сайтах-спутниках - блоге, форуме, веб-визитке, региональных и проектных интернет-ресурсах

 
Главная arrow Здоровый образ жизни arrow Живи свідомо – живи безпечно!

Консультации психологов, социальных педагогов. Индивидуальная, семейная и групповая работа. Тренинги

Веб-визитка Киево-Святошинского центра социально-психологической реабилитации (г.Боярка)
Живи свідомо – живи безпечно! Версия для печати Отправить на e-mail
16.09.2008

Інформаційний молодіжний проект «Живи свідомо – живи безпечно»

Протягом 2007 - 2008 років у Бородянському регіоні діє інформаційний молодіжний проект “Живи свідомо – живи безпечно!” Його реалізує Бородянський Центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи спільно з відомою у регіоні громадською організацією “Фонд розвитку спільноти” у тісному партнерстві з Бородянською райдержадміністрацією, Чорнобильською Програмою Відродження та Розвитку ПРООН за фінансової підтримки організації FOCCUS (США).
Проект має на меті формування у молоді, що проживає на забруднених територіях, сталих життєвих принципів особистої відповідальності за збереження фізичного й репродуктивного здоров’я, свідомий вибір моделі безпечного проживання на територіях, що постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи.

 

Цілком виправдано обрано цільову аудиторію серед учнівської молоді старших класів. Пілотними школами, що залучені до усіх заходів даного проекту, стали загальноосвітні навчальні заклади Бородянки, Тетерева, Клавдієвого, Загальців та Нового Залісся. Старшокласники інших шкіл району мали змогу також взяти участь у конкурсних етапах реалізації проекту.

Особливістю проекту “Живи свідомо – живи безпечно!” є його інформаційне спрямування. Тому й завдання, що мають бути досягнуті в процесі впровадження, сформовані наступним чином:

  • Налагодити системне інформування молоді про важливість дотримання умов безпечного проживання на забруднених територіях.
  • Сформувати лідерську групу молоді з числа найактивніших учасників проекту для здобуття ними статусу тренера у програмі “Сприяння просвітницькій роботі “рівний - рівному” серед молоді України щодо здорового способу життя” з метою подальшої інформаційно-просвітницької роботи серед однолітків.
  • Посилити привабливість для наслідування моделі безпечного проживання на постраждалих територіях.
  • Через тренінгову діяльність сформувати у молоді навички та вміння безпечного проживання та збереження репродуктивного здоров’я.
  • Дослідити зміни, що відбулися у цільовій групі в результаті виконання проекту.

Важливим компонентом даного проекту визнано двоетапне дослідження серед цільової аудиторії пілотних шкіл. Моніторинг змін, видання інформаційного вісника проекту, науково-практична конференція, що підсумує роботу, а також збірник усіх напрацьованих матеріалів – стануть широко доступні як у Бородянському регіоні, так і далеко за його межами. Хід реалізації проекту систематично висвітлюється місцевими ЗМІ.

 
< Пред.

Голосования

Как настроение?
 

Статистика

Участников: 123
Новостей: 392
Ссылок: 47
Портал


Rambler's Top100

Сервер
Статистика посещаемости проектов ЦСПР

Каталоги
Zbir.info - Каталог каталогов
Каталог Хороших Сайтов

Трансляция