ЦСПР - центры социально-психологической реабилитации населения и его информирования по вопросам преодоления последствий Чернобыльской катастрофы - являются структурными подразделениями Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины. Центры начали создаваться в 1994 году по инициативе ЮНЕСКО в рамках Чернобыльской программы ООН - в Украине, России и Беларуси. В Украине работает 5 реабилитационных центров - в Бородянке, Боярке, Иванкове, Коростене и Славутиче. Об основных задачах ЦСПР, реализованных и реализуемых программах, проектах, а также о текущей работе наших специалистов вы сможете узнать на страницах портала CSPR.info и на сайтах-спутниках - блоге, форуме, веб-визитке, региональных и проектных интернет-ресурсах

 
Главная arrow Здоровый образ жизни arrow До тверезого повноцінного життя!

Консультации психологов, социальных педагогов. Индивидуальная, семейная и групповая работа. Тренинги

Веб-визитка Киево-Святошинского центра социально-психологической реабилитации (г.Боярка)
До тверезого повноцінного життя! Версия для печати Отправить на e-mail
16.09.2008

Сходинка за сходинкою до тверезого повноцінного життя!

Реабілітаційна робота із залежними та їх родинами приносить відчутні результати. 6-й рік у Бородянському центрі СПР працює група «Сходинки» в рамках програми «За здоровий спосіб життя». Її головне завдання – допомогти людям, залежним від алкоголю, наркотиків, куріння, позбутися залежності, налагодити гармонійні стосунки з родиною і оточуючими, змінити свій спосіб життя на більш позитивний. У своїй діяльності група керується міжнародною програмою «12 кроків». За допомогою цього напрямку діяльності нині у районі одужують 26 чоловіків і жінок, що мають проблеми із алкогольною залежністю. А за 5 років діяльності групи “Сходинки” з її допомогою впоралися із своїм важким недугом близько 100 осіб. Помножте цю цифру на збережене здоров’я, гідність, сімейні стосунки, добре ім’я, любов і повагу близьких! Основні ідеї програми – це свідоме і добровільне прийняття відповідальності за своє життя, відмова від залежностей, звички звинувачували інших у своїх невдачах, недоліках та нещастях; незалежність від думок та суджень інших людей; навчання жити згідно з принципом здорового егоїзму.
Одним із важливих напрямків роботи групи є підтримка родин, де є алко- чи наркозалежні. Велике значення надається профілактичній роботі серед шкільної молоді району.
Незважаючи на активний відпускний період, учасники групи «Сходинки», за підтримки команди волонтерів, продовжували тримати в тонусі боротьбу за тверезий спосіб життя серед залежних та їх родин. Вони спільно підготували та провели виїзний табір сімейного відпочинку, що розкинувся родинним наметовим містечком на березі мальовничого водосховища.

 
< Пред.   След. >

Голосования

Как настроение?
 

Статистика

Участников: 123
Новостей: 392
Ссылок: 47
Портал


Rambler's Top100

Сервер
Статистика посещаемости проектов ЦСПР

Каталоги
Zbir.info - Каталог каталогов
Каталог Хороших Сайтов

Трансляция