ЦСПР - центры социально-психологической реабилитации населения и его информирования по вопросам преодоления последствий Чернобыльской катастрофы - являются структурными подразделениями Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины. Центры начали создаваться в 1994 году по инициативе ЮНЕСКО в рамках Чернобыльской программы ООН - в Украине, России и Беларуси. В Украине работает 5 реабилитационных центров - в Бородянке, Боярке, Иванкове, Коростене и Славутиче. Об основных задачах ЦСПР, реализованных и реализуемых программах, проектах, а также о текущей работе наших специалистов вы сможете узнать на страницах портала CSPR.info и на сайтах-спутниках - блоге, форуме, веб-визитке, региональных и проектных интернет-ресурсах

 
Главная arrow Видеофильмы arrow Навчальний фільм про Чорнобильську аварію

Консультации психологов, социальных педагогов. Индивидуальная, семейная и групповая работа. Тренинги

Веб-визитка Киево-Святошинского центра социально-психологической реабилитации (г.Боярка)
Навчальний фільм про Чорнобильську аварію Версия для печати Отправить на e-mail
20.11.2008

Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння

На нашому порталі викладено лінки для скачування навчального фільму МНС України “Альфа, бетта, гамма – абетка розуміння”. Цей фільм має на меті популяризацію серед мешканців районів, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, знань про радіацію, причини й наслідки аварії, основи безпечного проживання на забруднених територіях.

Доопрацювання та видання другої редакції фільму здійснено на замовлення та за підтримки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Перша версія фільму була створена на замовлення Чорнобильської програми відродження та розвитку Програми розвитку ООН в Україні, за участю міжнародної радіоекологічної лабораторії Чорнобильського центру з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології.

Сценарій: Андрій Архіпов, Сергій Пархомов. Режисерська постановка: Сергій Пархомов. Оператири: Володимир Сівцов, Сергій Кошелев. Відеоінженер: Сергій Пархомов. Консультанти: к.м.н. Павло Замостян, к.б.н. Сергій Щербак, к.б.н. Людмила Перепелятникова, к.б.н. Андрій Архіпов. У фільмі використані архівні матеріали Держфільмфонду України та операторів: Petra Graf, Андрія Архіпова, Віталія Сулима, Сергія Кошелева, Михайла Назарова.

Формат фільму: WMV. Тривалість: 26 хвилин. Cкачати фільм (трьома заархівованими відеофайлами) можна за адресами:

rapidshare.com/files/165353106/Abetka_Chernobyl_MNS.part1.rar
rapidshare.com/files/165326659/Abetka_Chernobyl_MNS.part2.rar
rapidshare.com/files/165330266/Abetka_Chernobyl_MNS.part3.rar

Зкачайте всі три файли на свій комп`ютер. Після cкачування розпакуйте один з файлів архіватором (архіватор автоматично зформує єдиний відеофайл, готовий для пергляду).

Якщо за допомогою стандарного програвача не вдалося відкрити відеофайл, cкачайте та встановіть додаткові плеєри та відеокодеки. Вичерпний перелік мультимедійного програмного забезпечення та лінки на зкачування з офіційних сайтів можна подивитися на довідковій сторінці Українського кінопорталу. Якщо виникнуть якісь інші технічні проблеми із закачкою або з переглядом, будь ласка, залиште своє запитання на форумі: http://forum.cspr.info/viewtopic.php?t=539.
 

 

Голосования

Как настроение?
 

Статистика

Участников: 123
Новостей: 392
Ссылок: 47
Портал


Rambler's Top100

Сервер
Статистика посещаемости проектов ЦСПР

Каталоги
Zbir.info - Каталог каталогов
Каталог Хороших Сайтов

Трансляция