ЦСПР - центры социально-психологической реабилитации населения и его информирования по вопросам преодоления последствий Чернобыльской катастрофы - являются структурными подразделениями Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины. Центры начали создаваться в 1994 году по инициативе ЮНЕСКО в рамках Чернобыльской программы ООН - в Украине, России и Беларуси. В Украине работает 5 реабилитационных центров - в Бородянке, Боярке, Иванкове, Коростене и Славутиче. Об основных задачах ЦСПР, реализованных и реализуемых программах, проектах, а также о текущей работе наших специалистов вы сможете узнать на страницах портала CSPR.info и на сайтах-спутниках - блоге, форуме, веб-визитке, региональных и проектных интернет-ресурсах

 
Главная arrow Новости arrow "Факти для Життя" - Чорнобильське видання ЮНІСЕФ

Консультации психологов, социальных педагогов. Индивидуальная, семейная и групповая работа. Тренинги

Веб-визитка Киево-Святошинского центра социально-психологической реабилитации (г.Боярка)
"Факти для Життя" - Чорнобильське видання ЮНІСЕФ Версия для печати Отправить на e-mail
26.03.2008

Факти для життя - Чорнобильске видання

21 березня 2008 р. Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ презентував видання “Факти для Життя” - книгу, що надає важливу інформацію для людей, які проживають на територіях, що постраждали від Чорнобильської катастрофи. Презентацію, що відбулася у Чорнобильському музеї (м.Київ), відвідали директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації Ксенія Самойленко та інші спеціалісти. Після презентації було намічено шляхи співпраці між ЮНІСЕФ та Києво-Святошинським центром по розповсюдженню книги серед населення, що проживає у зоні посиленого радіологічного контролю.

21 березня 2008 р. Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ презентував видання “Факти для Життя” - книгу, що надає важливу інформацію для людей, які проживають на територіях, що постраждали від Чорнобильської катастрофи. Презентацію, що відбулася у Чорнобильському музеї (м.Київ), відвідали директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації Ксенія Самойленко та інші спеціалісти. Після презентації було намічено шляхи співпраці між ЮНІСЕФ та Києво-Святошинським центром по розповсюдженню книги серед населення, що проживає у зоні посиленого радіологічного контролю.

Протягом 60-ти років ЮНІСЕФ є світовим лідером у захисті прав дітей. Фонд працює у 150 країнах, допомагаючи дітям виживати і розвиватися, починаючи з раннього дитинства і до юності. Фонд ЮНІСЕФ складається повністю з добровільних внесків окремих осіб, компаній, закладів та урядів.
ЮНІСЕФ презентував Чорнобильське видання "Фактів для Життя", публікацію, що надає важливу інформацію для попередження дитячої захворюваності та смертності, а також інформацію щодо захисту жінок під час вагітності та пологів людям які живуть на постраждалих від Чорнобильської катастрофи територіях.
Катастрофа на Чорнобильській АЕС, яка відбулася в квітні 1986 року, була найсерйознішою ядерною аварією в історії, оскільки великі частини територій Білорусі, Російської Федерації та України потрапили під вплив радіації. Наслідки катастрофи досі шкідливо впливають на життя та здоров'я населення і зокрема на дітей. В той же час існує постійна потреба в інформації яка надасть можливість людям, які живуть на постраждалих територіях планувати раціональне життя та стійкий розвиток.
Чорнобильське видання "Фактів для життя" було розроблено спільно Представництвами Дитячого Фонду ЮНІСЕФ в Україні, Білорусії та Російській Федерації з представниками урядів, провідними національними експертами, представниками міжнародних та громадських організацій вищезгаданих трьох країн, а також за участі фахівців агенцій ООН. Дане видання є вагомим внеском у добробут дітей, жінок та загального населення територій всіх трьох країн, що постраждали від Чорнобильської катастрофи. Головні поради, представлені в книзі, зосереджені на матерях, дітях та молоді, допоможуть подолати труднощі пов'язані із навколишнім середовищем та здоров'ям, а також соціальні проблеми.
Для того, щоб допомогти людям покращити здоров'я та захистити дітей, Чорнобильське видання "Фактів для життя" надасть знання щодо відповідного харчування, розвитку дітей раннього віку та споживання йодованої солі з метою попередження йододефіцитних захворювань. У книзі можна також знайти інформацію щодо психо-соціального стану матері та дитини, попередження ракових захворювань та доступності основних та спеціалізованих служб.
Чорнобильське видання "Фактів для життя" особливо важлива публікація, оскільки здоров'я дітей є одним із джерел соціального та економічного прогресу, добробуту і стабільності країн, а втрачений у дитинстві потенціал негативно впливає на все життя людини та торкається майбутніх поколінь.
Спеціалісти сфери охорони здоров'я, освіти, лідери громад та представники місцевих органів влади, які є найбільш достовірними джерелами інформації, можуть легко користуватися шістнадцятьма головними повідомленнями Чорнобильського видання "Фактів для життя", що адресовані батькам та іншим піклувальникам.
Понад 35,000 примірників Чорнобильських "Фактів для життя" будуть розповсюджені серед людей які живуть на уражених територіях України, Російської Федерації та Білорусі.
З часу першого видання у 1989 році, книга "Факти для життя" стала найвидатнішою публікацією ЮНІСЕФ, яка пропагує виживання дітей, розвиток дітей раннього віку та зберігає материнство. На даний час більше 15 мільйонів примірників розповсюджено у всьому світі 215 мовами.
У 2008 році Чорнобильські "Факти для життя" видано за підтримки ЮНІСЕФ, ПРООН, ЮНФПА та МОМ.
 
 
< Пред.   След. >

Голосования

Как настроение?
 

Статистика

Участников: 123
Новостей: 392
Ссылок: 47
Портал


Rambler's Top100

Сервер
Статистика посещаемости проектов ЦСПР

Каталоги
Zbir.info - Каталог каталогов
Каталог Хороших Сайтов

Трансляция