ЦСПР - центры социально-психологической реабилитации населения и его информирования по вопросам преодоления последствий Чернобыльской катастрофы - являются структурными подразделениями Министерства по чрезвычайным ситуациям Украины. Центры начали создаваться в 1994 году по инициативе ЮНЕСКО в рамках Чернобыльской программы ООН - в Украине, России и Беларуси. В Украине работает 5 реабилитационных центров - в Бородянке, Боярке, Иванкове, Коростене и Славутиче. Об основных задачах ЦСПР, реализованных и реализуемых программах, проектах, а также о текущей работе наших специалистов вы сможете узнать на страницах портала CSPR.info и на сайтах-спутниках - блоге, форуме, веб-визитке, региональных и проектных интернет-ресурсах

 
Главная arrow Новости arrow Звернення Президента до Українського народу у зв'язку з Днем Чорнобильської трагедії

Консультации психологов, социальных педагогов. Индивидуальная, семейная и групповая работа. Тренинги

Веб-визитка Киево-Святошинского центра социально-психологической реабилитации (г.Боярка)
Звернення Президента до Українського народу у зв'язку з Днем Чорнобильської трагедії Версия для печати Отправить на e-mail
26.04.2013

Звернення Президента до Українського народу у зв'язку з Днем Чорнобильської трагедіїШановні співвітчизники! 26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя - аварія на Чорнобильській АЕС, яка спустошила великі території українського Полісся, завдала нашому народові багато горя та важких випробувань.

Із болем у серці ми вкотре згадуємо про тих, хто, приборкуючи ядерну стихію, пожертвував собою заради порятунку мільйонів людей, захистив життя майбутніх поколінь. Вічна їм пам'ять.

Україна сьогодні вшановує героїв, які у різний час самовіддано рятували нашу землю, не допустивши розповсюдження смертельної небезпеки.

Висловлюємо подяку державам, народам, усім небайдужим, хто продовжує надавати допомогу у ліквідації згубних наслідків аварії, тим, хто нині виконує відповідальну роботу з їх мінімізації, зводить нове надійне укриття над зруйнованим реактором.

Пам'ять про велику трагедію закликає до згуртування та консолідації зусиль влади й суспільства навколо вирішення складних завдань, пов'язаних із реалізацією проектів створення на Чорнобильській АЕС екологічно безпечної системи, реабілітації забруднених територій, їх подальшого розвитку. Це потребує від нас постійної мобілізації значних бюджетних коштів і трудових ресурсів.

Водночас максимальну увагу держава повинна приділяти розв'язанню проблем постраждалого населення, постійно дбати про посилення соціального захисту людей, обпалених Чорнобилем.

Дорогі співвітчизники! Сьогодні, у роковини від дня аварії, прошу вас згадати усіх загиблих і належно вшанувати подвиг героїв-чорнобильців.

Бажаю вам міцного здоров'я, оптимізму, щастя та благополуччя.

Віктор Янукович

----------------------------------

P.S. Від редакції. У 27-ту річницю Чорнобильської трагедії Президент України Віктор Янукович вшанував пам'ять ліквідаторів аварії. Глава держави поклав квіти до Меморіалу Героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС біля північної брами Чорнобильської атомної електростанції. Участь у церемонії також взяли Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, Заступник Глави Адміністрації Президента Сергій Ларін, Віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко, Міністр соціальної політики Наталія Королевська, Міністр фінансів Юрій Колобов, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк. Присутні вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання.

Президент України Віктор Янукович під час відвідування Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» ознайомився з ходом робіт з монтажу нового безпечного конфайнменту над об'єктом «Укриття» та поспілкувався з колективом станції. «Велика вам подяка за вашу працю, за вашу мужність», - сказав Віктор Янукович. Працівники ЧАЕС повідомили Главі держави, що монтаж конструкцій конфайнменту буде завершено у заплановані терміни - до кінця 2015 року. На сьогодні змонтовано 25% конструкцій.

 
< Пред.   След. >

Голосования

Как настроение?
 

Статистика

Участников: 123
Новостей: 392
Ссылок: 47
Портал


Rambler's Top100

Сервер
Статистика посещаемости проектов ЦСПР

Каталоги
Zbir.info - Каталог каталогов
Каталог Хороших Сайтов

Трансляция